چشمی دیجیتال هوشمند با برند اتوبان که اولین تولید کننده چشمی دیجیتال در ایران میباشد . این چشمی در دو مدل مدرن و کلاسیک و در رنگ های مختلف در بازار ایران  وعرضه میشود تا علایق مختلف را در بر گیرد   .

شرکت اتوبان با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری آن در صنایع هوشمند سازی توانسته پا به پای بزرگان این عرصه در دنیا قدم بگذارد .

چشمی های هوشمند اتوبان با طراحی زیبا و بروز و نمایشگر LCD   با ابعاد 3 اینچ  و با وضوح بالا ، دارای منو با دسترسی ساده و قابل استفاده برای تمامی گروه های سنی ، همچنین این دستگاه دارای باطری با طول عمر بالاست که در هنگام نبود برق به طور کامل بتوان ازآن استفاده نمود این دستگاه دارای مصرف پایین میباشد به طوری که تنها با دو عدد باطری نیم قلم تا مدت یکسال میتواند کار کند .

این دستگاه دارای تنوع در زنگ میباشد تا هر سلیقه ای را راضی نگه دارد همچنین شما میتوانید میزان صدای زنگ آنرا با توجه به طول روز و شب تنظیم نمایید . 

شرکت اتوبان در ضمینه هوشمند سازی قدم بزرگی برداشته است  این چنین که نیاز بزرگ و مهم امنیت منزل را تا حد زیادی برطرف کرده ، این چشمی های درب هوشمند دارای سنسورتشخیص چهره  و WiFi   برای اتصال به تلفن همراه و کامپیوتر شخصی را دارا میباشد . همچنین شما میتوانید با تلفن شخصی تان دسترسی کامل به چشمی درب را داشته باشید که این امر باعث میشود شما در هر کجا که هستید نظارت کامل بر ورودی منزل خود داشته باشید این امر سبب این میشود که یک نگهبان شبانه روزی مراقب منزل شماست .

چشمی های هوشمند اتوبان دارای عکس برداری اتوماتیک میباشند واین عکس ها در یک حافظه ی جداگانه برای امنیت بیشتر تا مدت یکسال ذخیره می شوند و شما این کارت حافظه را میتوانید به تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی تان برای انتقال عکس های گرفته شده استفاده نمایید .

چشمی هوشمند اتوبان با استفاده از دوربین با وضوح بالا و فلش میتواند درتاریکی و نبود برق به طور دقیق و واضح عمل میکند